Medarbetare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss på  Lidingöloppets kansli. Om du inte vet vem av oss du ska kontakta så når du oss enklast via info@lidingoloppet.se


Cecilia Gyldén
Generalsekreterare
cecilia.gylden@lidingoloppet.se

                          


Eva-Lena Karlsson
Ekonomichef
evalena.karlsson@lidingoloppet.se 

   
     


Martin Terry

Operativ arrangemangschef
martin.terry@lidingoloppet.se

   


Sara Berg
Projektledare
sara.berg@lidingoloppet.se

   


Fredrik Montgomery
Marknad- och kommunikationsansvarig
fredrik.montgomery@lidingoloppet.se

   
     

 
Josefin Almkvist
Funktionärsansvarig
josefin.Almkvist@lidingoloppet.se

   


Sandra Jansson Bröms
Sponsoransvarig
sandraJ@lidingoloppet.se

   
     


Jade Scipio
Projektledare och sponsorkoordinator
Jade@lidingoloppet.se

   

 

Rebecka Öberg
Projektledare marknad
rebecka.oberg@lidingoloppet.se

   


Du når oss även på info@lidingoloppet.se

   

Våra sponsorer

tcs TATA Consultancy Services

Huvudsponsorer

Officiell partner

Övriga samarbetspartners

Arrangörer