Kontakt

Vi som jobbar på Lidingöloppet

Cecilia Gyldén, Generalsekreterare
E-post: cecilia.gylden@lidingoloppet.se

                          

Eva-Lena Karlsson, Ekonomichef
E-post: evalena.karlsson@lidingoloppet.se

   

Fredrik Montgomery, Marknad- och kommunikationsansvarig
E-post: fredrik.montgomery@lidingoloppet.se

   

Jade Scipio, Projektledare och sponsorkoordinator
E-post: jade.scipio@lidingoloppet.se

   

Jens Sjöblom, Projektledare
E-post: jens.sjoblom@lidingoloppet.se

   

Josefin Almkvist, Funktionärsansvarig
E-post: josefin.almkvist@lidingoloppet.se

   

Juni Stigsdotter, Kundtjänst och ekonomi
E-post: juni.stigsdotter@lidingoloppet.se

   

Lena Whitman, Sponsoransvarig
E-post: lena.whitman@lidingoloppet.se

   

Martin Terry, Operativ arrangemangschef
E-post: martin.terry@lidingoloppet.se

   

Pernilla Johansson, Design- och contentansvarig
E-post: pernilla.johansson@lidingoloppet.se

   

Sara Berg, Projektledare
E-post: sara.berg@lidingoloppet.se

   

Tomas Grönkvist, Projektledare
E-post: tomas.gronqvist@lidingoloppet.se

   

Kontakta oss

Lidingöloppet
Box 100 57
181 10 Lidingö

E-post: info @ lidingoloppet.se
Facebook: Lidingöloppet
Kundforum: Kundo

Besöksadress
Vasavägen 82
181 41 Lidingö

Telefon: 08-7652615
9.30-15.30, lunchstängt 11.45-12.45

Inför loppet är det många som hör av sig via mail och telefon.
Vi svarar så fort vi kan, men var medvetna om att det kan
dröja något innan du får svar.

 

 

 

Kontakt till ägarklubbarna

IFK Lidingö Friidrott
e-post: ifk @ lidingofri.se

IFK Lidingö Skid- & Orientering
e-post: orientering @ lidingoloppet.se

Lidingöloppshelgen arrangeras i samarbete med